magazyn w Gdańsku

Alfa Forwarding z nowoczesnym magazynem w Gdańsku

Nowoczesny magazyn z pełną obsługą logistyczną w Gdańsku

Operator logistyczny Alfa Forwarding  ltd Sp. z o.o. z Centralą w Gdyni, powołał nową spółkę o nazwie Alfa Warehouses Sp. z o.o.,  tym samym poszerzając zakres świadczonych usług o logistykę magazynową.

Firma zdecydowała się na otwarcie w Gdańsku, w bezpośrednim sąsiedztwie DCT oraz głównych węzłów komunikacyjnych, nowoczesnego magazynu z pełną obsługą logistyczną.

Nasz obiekt to 9 doków i 5 000 m2 powierzchni magazynowej w doskonałej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie portu i terminali kontenerowych, z szybkim połączeniem z Obwodnicą Trójmiasta – informuje Katarzyna Kisielewska, Prezes Zarządu Spółki – Nowocześnie wyposażony obiekt, spełnia wymogi klasy A+ magazynów zlokalizowanych w środkowej Europie. Posiada Miejsce Czasowego Składowania, skład celny oraz Miejsce Uznane.

magazyn w Gdańsku

Posiadanie specjalistycznego sprzętu takiego jak ostrogi do Big – Bagów, chwytak do AGD oraz trawers do dłużyc umożliwia przeładunki każdego rodzaju towarów bez względu na formę pakowania (spaletyzowane lub nie). Naszą usługę kierujemy do importerów, eksporterów, jak i klientów konsolidujących swoje ładunki. Dzięki zaawansowanemu systemowi WMS swoją usługę dedykujemy także dla branży e – commerce.

magazyn w Gdańsku

Magazyn z obsługą logistyczną, to propozycja dzięki której wychodzimy naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, szukających rozwiązań w zakresie outsourcingu usług magazynowych.