Oferta pracy: Specjalista ds. sprzedaży usług logistyki magazynowej

Dlaczego warto przyłączyć się do zespołu  Alfa Warehouses?

– Alfa Warehouses to część spółki Alfa Forwarding LTD, która na przestrzeni 30-tu lat działalności ugruntowała silną pozycję na rynku transportowym.
Powstanie nowej spółki specjalizującej się w obsłudze logistki kontraktowej to dla Ciebie doskonała szansa na współpracę z solidnym Partnerem z wieloletnim doświadczeniem a jednocześnie budowania od podstaw zupełnie nowego projektu.

– Posiadamy własną Agencję Celną, co daje przewagę nad konkurencją, a tym samym pozwala nam oferować szeroką gamę usług oraz lepszą kontrolę nad całym procesem logistycznym.

 

Czego od Ciebie oczekujemy?

– Chcemy zaprosić do zespołu osobę o profilu sprzedażowo-logistycznym, która ma doświadczenie w branży logistyki magazynowej.

– Zwracamy szczególną uwagę na osoby, które cechują się skutecznością w działaniu, posiadają wysoko rozwinięte umiejętności negocjowania, są kontaktowe i proaktywne.

 

Czym będziesz się zajmować?

– Pozyskiwaniem nowych Klientów w zakresie obsługi logistyki magazynowej

– Prowadzeniem procesu sprzedaży od początku do końca oraz współpracą z działami operacyjnymi w celu zapewnienia kompleksowej obsługi Klientów i zapewnienia jakości usług.

Skontaktuj się z nami:

magazyn@alfawarehouses.pl